KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884334
nr 988 4334
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Etsning, KG (Karl Gustaf) Nilson (f. 1942), 132/320, signerad, motivet: 24x26
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:07:55
500 kr
800 kr
1.000 kr
19 okt
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson